Zabieg Icoone na twarz 

Zabieg Icoone to zaawansowany masaż aparaturowy, który może być wykonany
na dowolnym fragmencie ciała, również na twarzy, szyi lub na dekolcie. Głównie pozytywne efekty można otrzymać, kiedy na ciało jednocześnie oddziałuje podciśnienie oraz opatentowana, innowacyjna technologia, bazująca na zamieszczeniu na rolkach głowicy zabiegowej specjalnych mikrootworów. W rezultacie, skóra jest zasysana nie tylko przez komorę główną, ale również przez każdy mikrostymulator znajdujący się na rolkach.
To bardzo precyzyjna metoda opracowywania skóry, w tym również twarzy. 

Zabieg Icoone na twarz –  efekty 

Zabieg Icoone na twarz pozwala pracować nad różnymi problemami kosmetycznymi na twarzy, szczególnie, gdy chodzi o skórę starzejącą się. Przede wszystkim zabieg ten ma silnie ujędrniające działanie, umożliwiające ogólne poprawienie kondycji skóry, a także przywracający jej elastyczność, napięcie oraz odpowiednią grubość. Ponadto możliwe jest wymodelowanie owalu twarzy. 

Jako że końcówki w głowicach są wymienne i mają różne rozmiary, możliwe jest dokładne opracowanie każdej zmarszczki osobno. Ze względu na to, że wskazana interwencja kosmetologiczna nie ma żadnych skutków ubocznych, jeśli tylko nie ma przeciwwskazań do jej przeprowadzenia, możliwe jest przeprowadzenie szybkiej, jak i bezinwazyjnej redukcji zmarszczek wokół oczu. W dodatku, można wykorzystać Icoone do podniesienia opadającej powieki, jak i do poprawy jakości skóry w okolicach doliny łez. 

Zabieg Icoone okazuje się również bardzo pomocny, gdy chodzi o zwalczanie zastojów limfatycznych w okolicy oczu, wobec czego skóra ma zdrowy wygląd, prezentuje się na wypoczętą, a spojrzenie na atrakcyjniejsze. 

Icoone wpływa również korzystnie, gdy zostanie zastosowany na czerwień wargową, poprawiając jej koloryt, doprowadzając do jej lepszego ukrwienia oraz odżywienia wskazanej okolicy. Co ważne, zabieg może być wykonany u osób mających cerę naczynkową, u których większość zabiegów nie może zostać wykonana. Skóra twarzy  po zabiegu będzie wygładzona i pobudzona do dalszych procesów naprawczych. Dodatkowe działanie zabiegu polega na głębokiej stymulacji okolic twarzy, szczególnie w miejscach wyjątkowo wrażliwych. Icoone pobudza proces rozkładu tłuszczu w komórkach tłuszczowych, co okazuje się nad wyraz pomocne w tych zabiegach, których celem jest likwidacja drugiego podbródka. 

Z uwagi na tak wszechstronne działanie oraz niewielką inwazyjność, zabieg może być przeprowadzony w sposób indywidualny, do każdej twarzy, niezależnie od wieku oraz tego, jaką ktoś ma cerę. 

Czy istnieją przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu Icoone? 

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu Icoone na twarz to:

  • znamiona barwnikowe, 
  • naczyniaki, 
  • przeprowadzony wcześniej botoks, 
  • wcześniejsze zabiegi z niciami,
  • zabiegami z wypełniaczami, 
  • opryszczka, 
  • trądzik ropny, 
  • trądzik różowaty. 

Jeśli natomiast nie występują tego typu schorzenia lub nie były przeprowadzone zabiegi takie jak podane, to warto się na niego zdecydować, ponieważ wiąże się z uzyskaniem wysokiego poziomu efektów zabiegowych. ICOONE to doskonałe rozwiązanie, gdy chodzi o pozbycie się pierwszych objawów starzenia się skóry. 

Więcej informacji: https://easywaxing.pl/pl/icoone-laser-modelowanie-sylwetki-wyszczuplanie

Related Posts

Share It

Dodaj komentarz